Seat Terra

Evidováno
754
V provozu
100
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø stáří
34 let

Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti, z 1 239 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 31,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenové rozpětí podle ročníkuod 1 016 609 Kčmedián 1 222 036 Kčdo 1 510 819 Kč

V českých registrech u Seatu Terry celkem je evidováno 754 vozů. V provozu jich zůstává 100 vozů (13,3 %). Model je v datech zaznamenán od ročníku 1990 do 1995, tedy napříč 6 lety výroby. Nejvíce registrací spadá na rok 1992 (274 vozů).

Způsobilost Terry na STK podle ročníku

Křivka stárnutí: jak se mění způsobilost na STK u jednotlivých ročníků Terry.

80 %85 %90 %95 %100 %199019931990: 93,6 % z 113 prohlídek1991: 95,7 % z 280 prohlídek1992: 96,2 % z 463 prohlídek1993: 94,7 % z 260 prohlídek

Z 1 116 STK prohlídek za roky 1990–1993.

Spolehlivost napříč ročníky

Napříč ročníky se plná způsobilost pohybuje od 94,7 % po 96,2 %. Celkový vážený průměr modelu je 95,5 %. Nižší způsobilost u starších ročníků ale neznamená horší model. Po dvaceti a více letech provozu nastupuje koroze, opotřebení podvozku a elektroniky, a to se na STK projevuje bez ohledu na původní kvalitu.

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti).

Ročníky Terry

RočníkVozidelSTKNájezd
19945798,4 %71 tis. km
199315794,7 %81 tis. km
199227496,2 %71 tis. km
199117895,7 %72 tis. km
19907293,6 %88 tis. km

Motorizace a jak si vedou na STK

Všechny ročníky dohromady. Podíl je spočítaný ze všech prohlídek dané motorizace, ne průměrem přes roky, aby motor nabízený deset let nevážil stejně jako ten dvouletý.

MotorizaceVozůZpůsobilost na STK
1.4 Naftakód 1W DIESEL50797,7 %

Motorizace v praxi

V registrech jsou u Terry nejčastější motorizace: nafta 0 kW (77,0 %), benzín 0 kW (18,2 %), nafta 35 kW (3,7 %). Složení motorů je převážně naftové. Diesely tvoří 81,4 % všech vozů modelu.

Cenové rozpětí podle ročníku
1 016 609 - 1 510 819 Kč· medián 1 222 036 Kč
Ocenit konkrétní kus →

Cena ojetých kusů

Mediánová cena ojetých Seat Terry je 1 222 036 Kč.

Co u tohoto modelu eviduje registr

Tažné zařízení
31,2 %
evidováno u 258 vozů
Katalyzátor
18,2 %
evidováno u 150 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů tohoto modelu, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,4 % vozů tohoto modelu; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 825 vozů Seatu Terry v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý model, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
25,6 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
14,1 %
vyvezeno 0,7 % · zaniklo 81,6 %

Z registru vozidel

Složení Seatu Terry podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo1,3 % · 6 vozidel
  • Německo (NDR)0,2 % · 1 vozidlo
  • Rakousko0,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,2 % · 439 vozidel

Provoz a původ

Průměrná Terra v registru má 34,0 roku. Dovezených kusů je 447 (59,3 %), což je znatelně nad průměrem trhu.

Proklepněte konkrétní Seat Terru

Získejte historii najetých kilometrů, STK záznamy a počet majitelů z oficiálních registrů.