Renault Scenic 2018

1.3 Benzín 103 kW

Kód motoru: H5H A4 · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
103 kW
Výkon (140 k)
~1 300 cm³
Objem
5,6 l/100 km
Ø spotřeba
128 g/km
Ø CO₂
193 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 527 kg· rozvor 2 784 mm· délka 4 566 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.

Evidováno
46
V provozu
44
Způsobilost na STK
95,3 %
STK kontrol
193

Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti, z 193 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 202 000 Kčobvykle 236 000 Kčdo 276 000 Kč

1.3 Benzín 103 kW je první nejpočetnější motorizace u Renaultu Scenicu ročníku 2018. V registrech je evidováno 46 vozů (30,1 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem H5H A4 (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace95,3 %
Ročník celkem96,9 %
Model celkem95,4 %
Značka celkem92,6 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km93,6 %
100-200 000 km97,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,3 % (193 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2018 (ročník průměrně 96,9 %).

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,3 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 479 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 46 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

H5H A4
76,1 %35 ks
H5H B4
21,7 %10 ks
H5F A4
2,2 %1 ks

Další motorizace Renaultu Scenicu 2018

Cenový odhad

202 000
od Kč
236 000
obvykle Kč
276 000
do Kč

Při nájezdu kolem 110 000 km, obvyklém pro vozy tohoto stáří podle STK. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km258 000 Kč
100 000 km241 000 Kč
150 000 km212 000 Kč
200 000 km175 000 Kč
250 000 km153 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.3 Benzín 103 kW vychází při nájezdu kolem 110 000 km na přibližně 236 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 202 000 a 276 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 258 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 153 000 Kč.

Doporučení

V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Renaultu Scenicu

Proklepněte konkrétní Renault Scenic 2018 1.3 Benzín 103 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.