Peugeot 1007 2007
Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 1 021 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Peugeot 1007 ročníku 2007 eviduje registr 92 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 72 vozů (78,3 %), dovoz tvoří 43,5 % ročníku (40 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Nafta 50 kW (32,6 %), 1.4 Benzín 54 kW (31,5 %), 1.6 Benzín 80 kW (16,3 %).
Barevně převládá oranžová-metal (15,2 %), druhá nejčastější je zelená-metal (10,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 021 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 94,2 %. Model jako celek dosahuje 94,7 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 94 441 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 61 139 až 127 567 km. To odpovídá asi 4 971 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (35,7 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (43,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 407 | 37,1 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 264 | 24,1 % |
| Brzdové zařízení | 216 | 19,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 83 | 7,6 % |
| Řízení | 76 | 6,9 % |
| Výhledy | 50 | 4,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 1007 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo52,5 % · 21 vozidel
- Francie17,5 % · 7 vozidel
- Itálie7,5 % · 3 vozidla
- Švýcarsko5,0 % · 2 vozidla
- Belgie2,5 % · 1 vozidlo
- ostatní země2,5 % · 1 vozidlo
- země neurčena12,5 % · 5 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj17,5 % · 179 prohlídek
- Hlavní město Praha16,7 % · 171 prohlídek
- Středočeský kraj14,8 % · 151 prohlídek
- ostatní50,9 % · 520 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Oranžová metalíza15,2 % · 14 vozidel
- Zelená metalíza10,9 % · 10 vozidel
- Modrá metalíza9,8 % · 9 vozidel
- Šedá metalíza9,8 % · 9 vozidel
- Černá metalíza7,6 % · 7 vozidel
- ostatní46,7 % · 43 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 43,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Peugeot 1007 2007
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.