Opel Antara 2008

Evidováno
151
Způsobilost na STK
93,6 %
Ø nájezd (medián)
152 532 km
Dovezeno (70 ks)
46 %

Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti, z 1 525 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 78 000 Kčmedián 80 000 Kčdo 96 536 Kč

Opel Antara ročníku 2008 má v ČR 151 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 120 vozů (79,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 46,4 % (70 vozů).

Ročník 200893,6 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Opelu Antary 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let83,8 % -
12 let91,7 % -
14 let90,7 % -
16 let83,0 % -
18 let90,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (88,1 %), 2.0 Nafta 93 kW (5,3 %), 2.4 Benzín 103 kW (2,6 %).

Barevně převládá šedá (26,5 %), druhá nejčastější je šedá-metal (23,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 525 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 93,6 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 152 532 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 110 514 až 193 083 km. To odpovídá asi 8 474 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (36,9 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (46,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku67129,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení50622,0 %
Brzdové zařízení40017,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav30413,2 %
Řízení1958,5 %
Výhledy1677,3 %
Obtěžování okolí592,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
206×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
194×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
173×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
152×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
128×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
100×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
92×
8
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
91×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 874 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2008

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW13393,6 %80 000 Kč

Cenový odhad

78 000
od Kč
80 000
medián Kč
96 536
do Kč

Při nájezdu kolem 222 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km133 000 Kč
150 000 km108 000 Kč
200 000 km87 000 Kč
250 000 km72 000 Kč
300 000 km59 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Antary ročníku 2008 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 80 000 Kč (při mediánovém nájezdu 222 001 km). Běžné rozpětí je od 78 000 do 96 536 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 102 785 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 73 800 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 133 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 59 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Antary 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo38,6 % · 27 vozidel
  • Itálie24,3 % · 17 vozidel
  • Belgie15,7 % · 11 vozidel
  • Rakousko7,1 % · 5 vozidel
  • Francie2,9 % · 2 vozidla
  • ostatní země7,1 % · 5 vozidel
  • země neurčena4,3 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj17,4 % · 265 prohlídek
  • Hlavní město Praha14,9 % · 227 prohlídek
  • Středočeský kraj14,8 % · 226 prohlídek
  • ostatní52,9 % · 807 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá26,5 % · 40 vozidel
  • Šedá metalíza23,2 % · 35 vozidel
  • Černá13,2 % · 20 vozidel
  • Modrá metalíza10,6 % · 16 vozidel
  • Černá metalíza9,9 % · 15 vozidel
  • ostatní16,6 % · 25 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
42,4 %
evidováno u 109 vozů
ABS
39,7 %
evidováno u 102 vozů
Katalyzátor
5,8 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 41,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 82,1 %EURO 3 · 16,0 %EURO 6 · 0,9 %EURO 5 · 0,9 %

Jiné ročníky Opelu Antary

Proklepněte konkrétní Opel Antaru 2008

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.