Mercedes-Benz VIANO CDI 3.0/L 2011

Evidováno
104
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
293 359 km
Dovezeno (2 ks)
2 %

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 993 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2011 Mercedes-Benz VIANO CDI 3.0/L má v českých registrech 104 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu zůstává 82 vozů (78,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 2 vozy (1,9 %).

Ročník 201196,0 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 165 kW (89,4 %), 3.0 Nafta 150 kW (10,6 %).

Barevně převládá černá-metal (25,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (19,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 993 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2010 (94,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 293 359 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 220 366 až 357 012 km. To odpovídá asi 19 557 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (36,4 %), pak následují Středočeský kraj a Olomoucký kraj.

Podíl dovozů (1,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí.
Výhledy · kód 3.5.1.1
3×
2
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
2×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
2×
5
Ovládací prvek provozní brzdy se po odbrzdění nevrací do původní polohy a kolo trvale přibrzďuje (je zablokováno).
Brzdové zařízení · kód 1.1.2.2.2
1×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
1×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
1×
8
Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole.
Brzdové zařízení · kód 1.2.1.4
1×

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 165 kW9395,8 %–

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz VIANO CDI 3.0/L 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Dánsko50,0 % · 1 vozidlo
  • Německo50,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha0,4 % · 4 prohlídky
  • Středočeský kraj0,4 % · 4 prohlídky
  • Olomoucký kraj0,3 % · 3 prohlídky
  • ostatní98,9 % · 982 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza25,0 % · 26 vozidel
  • Šedá metalíza19,2 % · 20 vozidel
  • Hnědá pastel14,4 % · 15 vozidel
  • Hnědá metalíza7,7 % · 8 vozidel
  • Šedá7,7 % · 8 vozidel
  • ostatní26,0 % · 27 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
83,2 %
evidováno u 94 vozů
Tažné zařízení
60,2 %
evidováno u 68 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 84,3 %EURO 4 · 11,8 %EURO 6 · 3,9 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2011 patří u VIANO CDI 3.0/L k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Mercedes-Benz VIANO CDI 3.0/L

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz VIANO CDI 3.0/L 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.