Hyundai Kona 2022

Evidováno
269
Způsobilost na STK
97,8 %
Ø nájezd (medián)
33 051 km
Dovezeno (23 ks)
9 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti, z 648 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 351 324 Kčmedián 429 000 Kčdo 541 391 Kč

Hyundai Kona ročníku 2022 má v ČR 269 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 259 vozů (96,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 8,6 % (23 vozů).

Ročník 202297,8 %
Model celkem97,9 %
Značka celkem94,3 %

Jak ročník stárne

Hyundai Kony 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,4 %20 000 až 50 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 88 kW (37,2 %), 1.6 Benzín 146 kW (21,9 %), Elektro 150 kW (14,5 %).

Barevně převládá modrá (29,7 %), druhá nejčastější je bílá (25,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 648 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 97,8 %. Model jako celek dosahuje 97,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 97,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 56,2 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 33 051 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 19 540 až 50 517 km. To odpovídá asi 8 263 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (44,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (8,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
13×
2
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
11×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
8×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×
5
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.6.1
3×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
7
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
3×
8
Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku).
Identifikace vozidla · kód 0.2.2.1.3
3×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 88 kW10098,3 %344 408 Kč
1.6 Benzín 146 kW5997,2 %423 938 Kč

Cenový odhad

351 324
od Kč
429 000
medián Kč
541 391
do Kč

Při nájezdu kolem 57 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km456 000 Kč
50 000 km432 000 Kč
75 000 km416 000 Kč
100 000 km397 000 Kč
125 000 km381 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Hyundai Kony ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 429 000 Kč (při mediánovém nájezdu 57 076 km). Běžné rozpětí je od 351 324 do 541 391 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 673 400 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 329 880 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 456 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 381 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hyundai Kony 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo73,9 % · 17 vozidel
  • Francie17,4 % · 4 vozidla
  • Polsko4,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena4,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha34,7 % · 225 prohlídek
  • Středočeský kraj23,5 % · 152 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,6 % · 127 prohlídek
  • ostatní22,2 % · 144 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá29,7 % · 80 vozidel
  • Bílá25,3 % · 68 vozidel
  • Červená22,7 % · 61 vozidel
  • Šedá16,7 % · 45 vozidel
  • Černá2,2 % · 6 vozidel
  • ostatní3,3 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
24,2 %
evidováno u 265 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 66,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,6 %EURO 5 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 093 vozů Hyundai Kony 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
43,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
91,5 %
vyvezeno 8,2 % · zaniklo 0,2 %

Jiné ročníky Hyundai Kony

Proklepněte konkrétní Hyundai Konu 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.