Hyundai Galloper 2001

Evidováno
122
Způsobilost na STK
85,9 %
Ø nájezd (medián)
187 294 km
Dovezeno (113 ks)
93 %

Způsobilé na 30 dnů 12,0 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 13,1 % bez plné způsobilosti, z 1 070 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Hyundai Galloper ročníku 2001 eviduje registr 122 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 65 vozů (53,3 %), dovoz tvoří 92,6 % ročníku (113 vozů).

Ročník 200185,9 %
Model celkem85,0 %
Značka celkem94,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 73 kW (94,3 %), 2.5 Nafta 64 kW (3,3 %), 2.5 Nafta (2,5 %).

Nejčastější barva je zelená-metal (32,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 070 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 85,9 %. Model jako celek dosahuje 85,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 85,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 12,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 13,1 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 187 294 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 149 868 až 219 777 km. To odpovídá asi 7 492 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,4 %), pak následují Plzeňský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (92,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 89440,8 %
Brzdové zařízení94620,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení56712,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav50610,9 %
Řízení3788,1 %
Výhledy1793,9 %
Identifikace vozidla1693,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
598×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
570×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
406×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
204×
5
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
202×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
186×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
177×
8
Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.3.5.1
163×

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
2.5 Nafta 73 kW11586,2 %–

Z registru vozidel

Složení Hyundai Galloperu 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo42,5 % · 48 vozidel
  • Francie2,7 % · 3 vozidla
  • Itálie1,8 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko1,8 % · 2 vozidla
  • Rakousko1,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země2,7 % · 3 vozidla
  • země neurčena46,9 % · 53 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj20,4 % · 218 prohlídek
  • Plzeňský kraj17,9 % · 192 prohlídek
  • Ústecký kraj14,8 % · 158 prohlídek
  • ostatní46,9 % · 502 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza32,8 % · 40 vozidel
  • Modrá metalíza17,2 % · 21 vozidel
  • Černá8,2 % · 10 vozidel
  • Šedá metalíza7,4 % · 9 vozidel
  • Stříbrná metalíza4,9 % · 6 vozidel
  • ostatní29,5 % · 36 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
81,8 %
evidováno u 162 vozů
ABS
38,9 %
evidováno u 77 vozů
Airbag
23,7 %
evidováno u 47 vozů
Klimatizace
11,1 %
evidováno u 22 vozů
Katalyzátor
6,1 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 22,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 75,6 %EURO 3 · 24,4 %

Jiné ročníky Hyundai Galloperu

Proklepněte konkrétní Hyundai Galloper 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.