Hyundai Coupé 2007

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 57 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
57
Způsobilost na STK
93,4 %
Ø nájezd (medián)
118 917 km
Dovezeno (7 ks)
12 %

Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 670 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2007 eviduje registr Hyundai Coupé 57 vozů. V provozu jich zůstává 42 vozů (73,7 %); ze zahraničí dovezeno 7 vozů (12,3 %).

Ročník 200793,4 %
Model celkem91,9 %
Značka celkem94,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 105 kW (77,2 %), 2.7 Benzín 121 kW (12,3 %), 2.7 Benzín 123 kW (5,3 %).

Barevně převládá červená (22,8 %), druhá nejčastější je modrá-metal (15,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 670 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 93,4 %. Model jako celek dosahuje 91,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2005 (92,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 118 917 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 73 877 až 164 831 km. To odpovídá asi 6 259 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (36,2 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (12,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku28939,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19526,7 %
Brzdové zařízení19126,2 %
Řízení547,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
108×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
70×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
64×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
60×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
43×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
37×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
35×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
29×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 105 kW4494,4 %–

Z registru vozidel

Složení Hyundai Coupé 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo28,6 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko28,6 % · 2 vozidla
  • Francie14,3 % · 1 vozidlo
  • Itálie14,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena14,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha17,5 % · 117 prohlídek
  • Středočeský kraj16,9 % · 113 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,9 % · 93 prohlídek
  • ostatní51,8 % · 347 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená22,8 % · 13 vozidel
  • Modrá metalíza15,8 % · 9 vozidel
  • Červená základní12,3 % · 7 vozidel
  • Černá10,5 % · 6 vozidel
  • Černá metalíza10,5 % · 6 vozidel
  • ostatní28,1 % · 16 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
71,4 %
evidováno u 60 vozů
Katalyzátor
17,9 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 100,0 %

Jiné ročníky Hyundai Coupé

Proklepněte konkrétní Hyundai Coupé 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.