Hyundai Coupé 2004
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 55 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 6,5 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti, z 681 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Hyundai Coupé ročníku 2004 eviduje registr 55 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 25 vozů (45,5 %), dovoz tvoří 45,5 % ročníku (25 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 105 kW (58,2 %), 2.7 Benzín 123 kW (20,0 %), 2.7 Benzín 122 kW (10,9 %).
Barevně převládá modrá-metal (16,4 %), druhá nejčastější je černá (14,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 681 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 91,5 %. Model jako celek dosahuje 91,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 91,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 137 768 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 96 166 až 180 419 km. To odpovídá asi 6 262 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (37,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (45,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 378 | 32,9 % |
| Brzdové zařízení | 279 | 24,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 268 | 23,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 91 | 7,9 % |
| Řízení | 82 | 7,1 % |
| Identifikace vozidla | 51 | 4,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Hyundai Coupé 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo44,0 % · 11 vozidel
- Lucembursko16,0 % · 4 vozidla
- Belgie4,0 % · 1 vozidlo
- Francie4,0 % · 1 vozidlo
- Itálie4,0 % · 1 vozidlo
- ostatní země4,0 % · 1 vozidlo
- země neurčena24,0 % · 6 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha16,0 % · 109 prohlídek
- Středočeský kraj15,7 % · 107 prohlídek
- Jihomoravský kraj11,0 % · 75 prohlídek
- ostatní57,3 % · 390 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza16,4 % · 9 vozidel
- Černá14,5 % · 8 vozidel
- Červená12,7 % · 7 vozidel
- Červená základní10,9 % · 6 vozidel
- Stříbrná metalíza10,9 % · 6 vozidel
- ostatní34,5 % · 19 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 42,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Hyundai Coupé 2004
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.