Honda City 2010

Evidováno
88
Způsobilost na STK
94,7 %
Ø nájezd (medián)
91 025 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 863 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2010 Hondy City má v českých registrech 88 vozů. V provozu zůstává 76 vozů (86,4 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 0 vozů (0,0 %).

Ročník 201094,7 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy City 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,5 % -
6 let93,3 % -
8 let97,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 73 kW (95,5 %), 1.3 Benzín+LPG 73 kW (4,5 %).

Barevně převládá šedá-metal (17,0 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (12,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 863 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 94,7 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 91 025 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 57 792 až 139 916 km. To odpovídá asi 5 689 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (37,4 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku20844,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení15332,3 %
Brzdové zařízení11223,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
90×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
59×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
45×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
38×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
35×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
26×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
26×
8
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
19×

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 73 kW8494,4 %76 603 Kč

Z registru vozidel

Složení Hondy City 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha14,3 % · 123 prohlídek
  • Středočeský kraj13,4 % · 116 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj10,4 % · 90 prohlídek
  • ostatní61,9 % · 534 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza17,0 % · 15 vozidel
  • Stříbrná metalíza12,5 % · 11 vozidel
  • Modrá metalíza11,4 % · 10 vozidel
  • Bílá10,2 % · 9 vozidel
  • Červená základní10,2 % · 9 vozidel
  • ostatní38,6 % · 34 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
79,8 %
evidováno u 75 vozů
Katalyzátor
17,0 %
evidováno u 16 vozů
Tažné zařízení
12,8 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 29,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 75,0 %EURO 3 · 25,0 %

Jiné ročníky Hondy City

Proklepněte konkrétní Hondu City 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.