Citroën C4 SpaceTourer 2022

Evidováno
96
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
56 155 km
Dovezeno (9 ks)
9 %

Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 229 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 325 890 Kčmedián 375 778 Kčdo 419 990 Kč

Pro Citroën C4 SpaceTourer ročníku 2022 eviduje registr 96 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 94 vozů (97,9 %), dovoz tvoří 9,4 % ročníku (9 vozů).

Ročník 202295,0 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C4 SpaceTourer 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (70,8 %), 1.5 Nafta 96 kW (14,6 %), 1.2 Benzín 96 kW (14,6 %).

Nejčastější barva je šedá (47,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 229 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2021 (97,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 56 155 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 35 732 až 80 223 km. To odpovídá asi 14 039 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (9,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
7×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
5×
3
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.2.3
2×
5
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
2×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
2×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 120 kW6895,6 %460 000 Kč

Cenový odhad

325 890
od Kč
375 778
medián Kč
419 990
do Kč

Při nájezdu kolem 52 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km408 000 Kč
50 000 km377 000 Kč
75 000 km347 000 Kč
100 000 km326 000 Kč
125 000 km300 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C4 SpaceTourer ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 375 778 Kč (při mediánovém nájezdu 51 818 km). Běžné rozpětí je od 325 890 do 419 990 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 451 990 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 277 369 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 408 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 300 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C4 SpaceTourer 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko44,4 % · 4 vozidla
  • Belgie22,2 % · 2 vozidla
  • Francie11,1 % · 1 vozidlo
  • Německo11,1 % · 1 vozidlo
  • Švédsko11,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha24,5 % · 56 prohlídek
  • Středočeský kraj20,1 % · 46 prohlídek
  • Jihomoravský kraj13,5 % · 31 prohlídek
  • ostatní41,9 % · 96 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá47,9 % · 46 vozidel
  • Bílá30,2 % · 29 vozidel
  • Modrá19,8 % · 19 vozidel
  • Černá2,1 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
37,5 %
evidováno u 130 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 87,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,3 %EURO 5 · 0,7 %

Jiné ročníky Citroënu C4 SpaceTourer

Proklepněte konkrétní Citroën C4 SpaceTourer 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.