eSTéKá, s.r.o., Želivského 1
Želivského 1, 46605 Jablonec nad Nisou
Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 257 681 prohlídek)
Způsobilost na STK 94,2 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 44 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v Jablonci nad Nisou. Celkem je v ní 257 681 kontrol; plnou způsobilost má 94,2 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 23 754 prohlídek, které Želivského 1, 46605 Jablonec nad Nisou zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 3 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,3 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 107 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
347 220 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1347,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
26 599 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 103,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 193 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 8,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 257 681 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,0 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 5 245 | 94,3 % |
| 2009 | 17 495 | 93,7 % |
| 2010 | 16 671 | 92,9 % |
| 2011 | 16 273 | 93,1 % |
| 2012 | 15 590 | 92,8 % |
| 2013 | 15 974 | 94,1 % |
| 2014 | 16 220 | 95,2 % |
| 2015 | 15 840 | 94,9 % |
| 2016 | 13 201 | 94,0 % |
| 2017 | 13 004 | 94,8 % |
| 2018 | 13 727 | 95,0 % |
| 2019 | 13 554 | 94,8 % |
| 2020 | 12 903 | 95,1 % |
| 2021 | 13 495 | 96,0 % |
| 2022 | 12 607 | 94,1 % |
| 2023 | 12 411 | 94,4 % |
| 2024 | 12 385 | 94,3 % |
| 2025 | 11 989 | 94,0 % |
| 2026 | 9 097 | 93,6 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
eSTéKá, s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 64650600
- Sídlo
- Jablonec nad Nisou
- Telefon
- 483 312 131
- esteka.jbc@seznam.cz
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Liberecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 79 279 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 41 589, tedy 52,5 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.kód 5.3.2.2.1 | 102,1 / 1 000 | 41,8 / 1 000 |
| Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.2 | 1,2 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.1 | 183,2 / 1 000 | 122,5 / 1 000 |
| Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.2 | 5,4 / 1 000 | 3,9 / 1 000 |
| Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny.kód 1.1.11.2.3 | 0,9 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.1 | 7,2 / 1 000 | 5,6 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.