Stanice technické kontroly Strakonice s.r.o., Písecká 513
Písecká 513, 38601 Strakonice
Způsobilé na 30 dnů 5,9 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti, z 225 085 prohlídek)
Způsobilost na STK 93,2 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 30 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Statistika stanice ve Strakonicích podle veřejných záznamů: 225 085 kontrol celkem, medián délky prohlídky 30 min, plná způsobilost 93,2 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 21 824 prohlídek, které Písecká 513, 38601 Strakonice zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 7 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,6 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 76 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
122 816 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 545,6 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
30 413 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 135,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
2 267 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 10,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 225 085 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 0,2 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 3 292 | 92,4 % |
| 2009 | 11 238 | 92,9 % |
| 2010 | 11 832 | 92,5 % |
| 2011 | 11 952 | 92,0 % |
| 2012 | 11 568 | 93,4 % |
| 2013 | 11 850 | 92,7 % |
| 2014 | 11 921 | 93,4 % |
| 2015 | 13 272 | 93,1 % |
| 2016 | 12 872 | 92,3 % |
| 2017 | 12 973 | 93,0 % |
| 2018 | 13 332 | 93,9 % |
| 2019 | 13 242 | 93,7 % |
| 2020 | 12 895 | 94,0 % |
| 2021 | 13 807 | 93,9 % |
| 2022 | 14 043 | 94,1 % |
| 2023 | 13 102 | 94,6 % |
| 2024 | 12 769 | 92,7 % |
| 2025 | 10 889 | 93,0 % |
| 2026 | 8 236 | 93,2 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
Stanice technické kontroly Strakonice s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 25151843
- Sídlo
- Strakonice
- Telefon
- 383 322 228
- stk@srachta-autoservis.cz
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Jihočeský kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 62 657 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 36 584, tedy 58,4 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Účinek brzd není spojitě odstupňovaný.kód 1.2.1.3.1 | 4 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze).kód 1.1.11.3.2 | 5,2 / 1 000 | 1,9 / 1 000 |
| Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny.kód 1.1.11.2.3 | 1,3 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).kód 0.3.1.2 | 5,4 / 1 000 | 3,9 / 1 000 |
| Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.1 | 7,2 / 1 000 | 5,6 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.