Kód motoru

Motor CDY-PTC-10FN1H

Kompletní recenze motoru CDY-PTC-10FN1H: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 33 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA 91 B
Palivo
33 kW
Výkon (45 k)
~954 cm³
Objem
6,5 l/100 km
Ø spotřeba
150 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 126 kg· Produkce 1992-1997· Ø stáří provozovaných vozidel 30,8 roku (medián 31 let)· Pořadí popularity #2411
Evidováno
497
V provozu
43
Způsobilost na STK
91,6 %
STK kontrol
1 825

Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 2,1 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 1 825 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 16,8 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

CDY-PTC-10FN1H je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 497 vozidel s tímto kódem - u značek Citroën a Peugeot.

Jedná se o benzinový tříválec o objemu 954 cm³ a výkonu 33 kW (44 HP). Vyráběl se v letech 1992–1997.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let3 kontroly · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let23 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let86,7 %264 kontrol
Stáří 13+ let89,3 %1 602 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km92,2 %346 kontrol
100 000–200 000 km88,5 %1 604 kontrol
200 000–300 000 km85,6 %104 kontrol
Nad 300 000 km1 kontrola · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 1 825 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 91,6 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK je podprůměrná - zpravidla to souvisí s vyšším stářím vozidel s tímto kódem.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Brzdové zařízení44× (31,2 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení37× (26,2 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav28× (19,9 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku20× (14,2 %)
Obtěžování okolí5× (3,5 %)

Nejčastější závady STK pro motor CDY-PTC-10FN1H

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevněna nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2
6×
B
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2
6×

Vozidla s motorem CDY-PTC-10FN1H

Značka a modelPočet
Peugeot 106417
Citroën Ax52
Peugeot Peugeot 106 1.04
Peugeot 106 Xn3
Peugeot Peugeot 1063
Citroën Ax 1.0 I1
Citroën Ax 101
Citroën Ax1
Peugeot 106 1.0 I1
Peugeot 106 1ccdye1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru CDY-PTC-10FN1H podle modelu.

Značka a modelSTK
Peugeot 10691,6 %
Citroen AX94,6 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód CDY-PTC-10FN1H nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Peugeot 106 (1992–2003): 417 kusů
  • Citroën AX (1992–2003): 52 kusů
  • Peugeot Peugeot 106 1.0 (1992–1994): 4 kusy
  • Peugeot 106 XN (1993–1994): 3 kusy
  • Peugeot Peugeot 106 (1992–1995): 3 kusy

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 497 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 1995 (129 vozidel).

1995
1992 (60)2003 (3)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj69 vozidel
Plzeňský kraj54 vozidel
Ústecký kraj51 vozidel
Královéhradecký kraj49 vozidel
Jihočeský kraj36 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem CDY-PTC-10FN1H podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod106 359 km
  • medián137 611 km
  • čtvrtina prohlídek nad164 982 km

Z 106 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
19926056,7 %
199310871,3 %
199411165,8 %
199512974,4 %
19967072,9 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem CDY-PTC-10FN1H

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.