Kód motoru

Motor 1DA17

Kompletní recenze motoru 1DA17: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 80 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

NM
Palivo
80 kW
Výkon (109 k)
~2 088 cm³
Objem
6,4 l/100 km
Ø spotřeba
192 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 430 kg· Produkce 1990-1994· Ø stáří provozovaných vozidel 34 let (medián 35 let)· Pořadí popularity #2761
Evidováno
370
V provozu
44
Způsobilost na STK
92,9 %
STK kontrol
707

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 707 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 36,5 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

1DA17 je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 370 vozidel s tímto kódem - u značek Citroën a Peugeot.

Jedná se o dieselový čtyřválec o objemu 2 088 cm³ a výkonu 80 kW (108 HP). Vyráběl se v letech 1990–1994.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let5 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let8 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let43 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 13+ let83,9 %249 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km5 kontrol · na podíl je to málo
100 000–200 000 km54 kontrol · na podíl je to málo
200 000–300 000 km87,0 %192 kontrol
Nad 300 000 km80,2 %101 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 707 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 92,9 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Brzdové zařízení2× (50,0 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1× (25,0 %)
Řízení1× (25,0 %)

Vozidla s motorem 1DA17

Značka a modelPočet
Peugeot 605364
Peugeot Peugeot 6052
Citroën Xm1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru 1DA17 podle modelu.

Značka a modelSTK
Peugeot 60593,0 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód 1DA17 nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Peugeot 605 (1990–2002): 364 kusů
  • Peugeot Peugeot 605 (1992): 2 kusy
  • Citroën XM (1990): 1 kus

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 370 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 1991 (135 vozidel).

1991
1990 (42)2002 (1)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj31 vozidel
Plzeňský kraj21 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem 1DA17 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod205 465 km
  • medián256 220 km
  • čtvrtina prohlídek nad300 601 km

Z 118 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
19904254,8 %
199113551,1 %
199211847,5 %
19934862,5 %
19942268,2 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem 1DA17

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.