Kód motoru

Motor 10CU7D

Kompletní recenze motoru 10CU7D: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 51 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

NM
Palivo
51 kW
Výkon (69 k)
~1 905 cm³
Objem
6,8 l/100 km
Ø spotřeba
168 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 102 kg· Produkce 1992-1995· Ø stáří provozovaných vozidel 32,5 roku (medián 33 let)· Pořadí popularity #2601
Evidováno
424
V provozu
52
Způsobilost na STK
94,3 %
STK kontrol
1 091

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 1 091 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 24,1 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

10CU7D je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 424 vozidel s tímto kódem - napříč 3 značkami (Citroën, Opel, Peugeot).

Jedná se o dieselový čtyřválec o objemu 1 905 cm³ a výkonu 51 kW (69 HP). Vyráběl se v letech 1992–1995.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let5 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let14 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let85,4 %171 kontrol
Stáří 13+ let91,7 %720 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km9 kontrol · na podíl je to málo
100 000–200 000 km89,5 %266 kontrol
200 000–300 000 km90,6 %619 kontrol
Nad 300 000 km93,0 %157 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 1 091 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 94,3 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Brzdové zařízení16× (43,2 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku9× (24,3 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5× (13,5 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3× (8,1 %)
Obtěžování okolí2× (5,4 %)

Nejčastější závady STK pro motor 10CU7D

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2
5×
B
Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.2
2×
B
Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.
Obtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1
2×
B
Zjevné povrchové znečištění brzdových destiček nebo brzdového obložení (olejem, tukem apod.) - zjevně snížený brzdný účinek kola.
Brzdové zařízení · kód 1.1.13.2.1
1×

Vozidla s motorem 10CU7D

Značka a modelPočet
Peugeot 405347
Citroën Zx 2.054
Citroën Zx3
Peugeot 405 Grd3
Peugeot 405 2.0 Gld2
Opel Zx 2.0 Td1
Peugeot 405 2.0 Grd1
Peugeot 405 Gld1
Peugeot Peugeot 4051

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru 10CU7D podle modelu.

Značka a modelSTK
Peugeot 40594,1 %
Citroen ZX 2.096,1 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód 10CU7D nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Peugeot 405 (1990–1996): 347 kusů
  • Citroën ZX 2.0 (1992–1997): 54 kusů
  • Citroën ZX (1993–1994): 3 kusy
  • Peugeot 405 Grd (1993–1995): 3 kusy
  • Peugeot 405 2.0 Gld (1993–1994): 2 kusy

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 423 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 1993 (185 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 1 vozidla s tímto motorem.

1993
1990 (2)1997 (1)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj51 vozidel
Jihočeský kraj49 vozidel
Hlavní město Praha27 vozidel
Kraj Vysočina26 vozidel
Plzeňský kraj25 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem 10CU7D podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod207 012 km
  • medián246 668 km
  • čtvrtina prohlídek nad287 089 km

Z 254 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
199211448,2 %
199318550,3 %
19947455,4 %
19954544,4 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem 10CU7D

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.