Volkswagen Fox 2009

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 50 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
50
Způsobilost na STK
94,3 %
Ø nájezd (medián)
139 639 km
Dovezeno (47 ks)
94 %

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 282 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2009 eviduje registr Volkswagenu Foxu 50 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 44 vozů (88,0 %); ze zahraničí dovezeno 47 vozů (94,0 %).

Ročník 200994,3 %
Model celkem94,0 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Foxu 2009 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let91,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 40 kW (82,0 %), 1.4 Benzín 55 kW (10,0 %), 1.4 Nafta 51 kW (8,0 %).

Barevně převládá černá (20,0 %), druhá nejčastější je bílá (18,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 282 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2009 mělo plnou způsobilost 94,3 %. Model jako celek dosahuje 94,0 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 139 638 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 109 438 až 168 152 km. To odpovídá asi 8 214 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (39,8 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (94,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku28528,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení24624,3 %
Brzdové zařízení16616,4 %
Řízení919,0 %
Výhledy848,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav828,1 %
Obtěžování okolí585,7 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
132×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
83×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
68×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
66×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
54×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
45×
7
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
36×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
32×

Motorizace ročníku 2009

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 40 kW4194,1 %55 145 Kč

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Foxu 2009 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo89,4 % · 42 vozidel
  • Rakousko4,3 % · 2 vozidla
  • Itálie2,1 % · 1 vozidlo
  • Polsko2,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena2,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj35,5 % · 100 prohlídek
  • Středočeský kraj27,0 % · 76 prohlídek
  • Plzeňský kraj26,6 % · 75 prohlídek
  • ostatní11,0 % · 31 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá20,0 % · 10 vozidel
  • Bílá18,0 % · 9 vozidel
  • Šedá18,0 % · 9 vozidel
  • Červená16,0 % · 8 vozidel
  • Žlutá10,0 % · 5 vozidel
  • ostatní18,0 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
8,9 %
evidováno u 18 vozů
Tažné zařízení
6,9 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 48,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 97,0 %EURO 3 · 3,0 %

Jiné ročníky Volkswagenu Foxu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Fox 2009

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.