Tatra 600 1952

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 98 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
98
Způsobilost na STK
90,8 %
Ø nájezd (medián)
29 692 km
Dovezeno (79 ks)
81 %

Způsobilé na 30 dnů 8,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 8,3 % bez plné způsobilosti, z 72 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 9,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1952 eviduje registr Tatry 600 98 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 41 vozů (41,8 %); ze zahraničí dovezeno 79 vozů (80,6 %).

Ročník 195290,8 %
Model celkem93,8 %
Značka celkem94,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín (85,7 %), 2.5 Benzín (5,1 %), 2.0 Benzín 38 kW (3,1 %).

Barevně převládá černá (28,6 %), druhá nejčastější je modrá-základní (16,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 72 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1952 mělo plnou způsobilost 90,8 %. Model jako celek dosahuje 93,8 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 90,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 8,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 4,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1951 (94,9 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 29 692 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 13 520 až 56 877 km. To odpovídá asi 401 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Olomouckém kraji (39,1 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (80,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
9×
2
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
5×
3
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
5×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
4×
5
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
3×
6
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
3×
7
Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít.
Identifikace vozidla · kód 0.2.1.1
2×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
2×

Z registru vozidel

Složení Tatry 600 1952 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 79 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Olomoucký kraj12,5 % · 9 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj9,7 % · 7 prohlídek
  • Středočeský kraj9,7 % · 7 prohlídek
  • ostatní68,1 % · 49 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá28,6 % · 28 vozidel
  • Modrá základní16,3 % · 16 vozidel
  • Šedá základní9,2 % · 9 vozidel
  • Modrá světlá7,1 % · 7 vozidel
  • Bílá6,1 % · 6 vozidel
  • ostatní32,7 % · 32 vozidel

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1952 je mezi ročníky 600 podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Tatry 600

Proklepněte konkrétní Tatru 600 1952

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.