Renault R21 1994

Evidováno
78
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
177 700 km
Dovezeno (52 ks)
67 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 184 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 32,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1994 Renaultu R21 má v českých registrech 78 vozů. V provozu zůstává 6 vozů (7,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 52 vozů (66,7 %).

Ročník 199496,0 %
Model celkem95,3 %
Značka celkem92,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín (47,4 %), 2.1 Nafta (33,3 %), 2.2 Benzín (19,2 %).

Barevně převládá bílá (17,9 %), druhá nejčastější je zelená-metal (17,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 184 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 95,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 177 700 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 146 498 až 221 000 km. To odpovídá asi 5 553 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (42,3 %), pak následují Vysočina a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (66,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku11960,7 %
Brzdové zařízení7739,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
55×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
32×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
25×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
20×
5
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
19×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
16×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
14×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
12×

Z registru vozidel

Složení Renaultu R21 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo1,9 % · 1 vozidlo
  • Rakousko1,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena96,2 % · 50 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj23,9 % · 44 prohlídek
  • Kraj Vysočina17,9 % · 33 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,7 % · 27 prohlídek
  • ostatní43,5 % · 80 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá17,9 % · 14 vozidel
  • Zelená metalíza17,9 % · 14 vozidel
  • Šedá metalíza16,7 % · 13 vozidel
  • Červená metalíza14,1 % · 11 vozidel
  • Červená základní12,8 % · 10 vozidel
  • ostatní20,5 % · 16 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
49,0 %
evidováno u 50 vozů
Tažné zařízení
46,1 %
evidováno u 47 vozů
Pohon na plyn
6,9 %
evidováno u 7 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Jiné ročníky Renaultu R21

Proklepněte konkrétní Renault R21 1994

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.