Renault R21 1990

Evidováno
1 379
Způsobilost na STK
96,9 %
Ø nájezd (medián)
178 769 km
Dovezeno (853 ks)
62 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti, z 2 186 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 35,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Renault R21 ročníku 1990 eviduje registr 1 379 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. Aktivně jezdí 205 vozů (14,9 %), dovoz tvoří 61,9 % ročníku (853 vozů).

Ročník 199096,9 %
Model celkem95,3 %
Značka celkem92,6 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín (49,2 %), 2.2 Benzín (23,9 %), 2.0 Benzín (12,0 %).

Barevně převládá šedá-metal (17,5 %), druhá nejčastější je bílá (17,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 186 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1990 mělo plnou způsobilost 96,9 %. Model jako celek dosahuje 95,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 178 768 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 136 996 až 215 112 km. To odpovídá asi 4 966 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,9 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (61,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku17450,3 %
Brzdové zařízení11934,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5315,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
72×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
43×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
35×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
32×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
19×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
18×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
18×
8
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
15×

Z registru vozidel

Složení Renaultu R21 1990 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo0,1 % · 1 vozidlo
  • Rakousko0,1 % · 1 vozidlo
  • Švýcarsko0,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,6 % · 850 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj2,4 % · 52 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj1,8 % · 40 prohlídek
  • Jihomoravský kraj1,6 % · 35 prohlídek
  • ostatní94,2 % · 2 059 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza17,5 % · 242 vozidel
  • Bílá17,0 % · 234 vozidel
  • Modrá metalíza13,0 % · 179 vozidel
  • Červená základní12,4 % · 171 vozidel
  • Zelená metalíza7,7 % · 106 vozidel
  • ostatní32,4 % · 447 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
52,4 %
evidováno u 719 vozů
Tažné zařízení
37,7 %
evidováno u 517 vozů
ABS
8,7 %
evidováno u 119 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 370 vozů Renaultu R21 1990 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
5,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
15,1 %
vyvezeno 0,7 % · zaniklo 80,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1990 patří u R21 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Renaultu R21

Proklepněte konkrétní Renault R21 1990

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.