Nissan Murano 2007

Evidováno
63
Způsobilost na STK
92,3 %
Ø nájezd (medián)
134 624 km
Dovezeno (24 ks)
38 %

Způsobilé na 30 dnů 7,0 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 703 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2007 eviduje registr Nissanu Murano 63 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 36 vozů (57,1 %); ze zahraničí dovezeno 24 vozů (38,1 %).

Ročník 200792,3 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,1 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.5 Benzín 172 kW (73,0 %), 3.5 Benzín+LPG 172 kW (22,2 %), 3.5 Benzín 180 kW (4,8 %).

Nejčastější barva je černá (41,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 703 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 92,2 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 134 624 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 91 613 až 188 178 km. To odpovídá asi 7 085 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (36,9 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (38,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku25633,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení21528,3 %
Brzdové zařízení14719,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav7910,4 %
Řízení628,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
77×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
70×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
61×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
60×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
57×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
40×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
34×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
33×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
3.5 Benzín 172 kW4691,2 %–

Z registru vozidel

Složení Nissanu Murano 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo25,0 % · 6 vozidel
  • Spojené Státy Americké20,8 % · 5 vozidel
  • Itálie4,2 % · 1 vozidlo
  • Slovensko4,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena45,8 % · 11 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha16,4 % · 115 prohlídek
  • Středočeský kraj14,5 % · 102 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,5 % · 95 prohlídek
  • ostatní55,6 % · 391 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá41,3 % · 26 vozidel
  • Šedá metalíza14,3 % · 9 vozidel
  • Modrá6,3 % · 4 vozidla
  • Černá metalíza4,8 % · 3 vozidla
  • Červená metalíza4,8 % · 3 vozidla
  • ostatní28,6 % · 18 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
76,2 %
evidováno u 61 vozů
Tažné zařízení
36,2 %
evidováno u 29 vozů
Pohon na plyn
25,0 %
evidováno u 20 vozů
Katalyzátor
22,5 %
evidováno u 18 vozů
Airbag
11,2 %
evidováno u 9 vozů
Klimatizace
7,5 %
evidováno u 6 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 35,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 89,3 %EURO 3 · 10,7 %

Jiné ročníky Nissanu Murano

Proklepněte konkrétní Nissan Murano 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.