Nissan Maxima 1996

Evidováno
109
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
245 004 km
Dovezeno (39 ks)
36 %

Způsobilé na 30 dnů 3,0 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 266 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 24,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1996 eviduje registr Nissanu Maximy 109 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 13 vozů (11,9 %); ze zahraničí dovezeno 39 vozů (35,8 %).

Ročník 199695,5 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,1 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Benzín 142 kW (65,1 %), 2.0 Benzín 103 kW (25,7 %), 2.0 Benzín (9,2 %).

Nejčastější barva je zelená-metal (36,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 266 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1996 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 245 004 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 185 920 až 300 295 km. To odpovídá asi 8 167 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Pardubickém kraji (38,7 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (35,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku13853,9 %
Brzdové zařízení6625,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5220,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
55×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
27×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
23×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
18×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
18×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
17×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
15×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
14×

Motorizace ročníku 1996

MotorPočetSTK~cena
3.0 Benzín 142 kW7195,3 %–

Z registru vozidel

Složení Nissanu Maximy 1996 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 39 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Pardubický kraj10,9 % · 29 prohlídek
  • Hlavní město Praha9,8 % · 26 prohlídek
  • Středočeský kraj7,5 % · 20 prohlídek
  • ostatní71,8 % · 191 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza36,7 % · 40 vozidel
  • Šedá metalíza11,0 % · 12 vozidel
  • Stříbrná10,1 % · 11 vozidel
  • Modrá metalíza8,3 % · 9 vozidel
  • Červená metalíza6,4 % · 7 vozidel
  • ostatní27,5 % · 30 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
67,0 %
evidováno u 73 vozů
Katalyzátor
66,1 %
evidováno u 72 vozů
Airbag
54,1 %
evidováno u 59 vozů
Tažné zařízení
23,9 %
evidováno u 26 vozů
Pohon na plyn
6,4 %
evidováno u 7 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1996 patří u Maximy k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Nissanu Maximy

Proklepněte konkrétní Nissan Maximu 1996

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.