Kia Niro 2021

Evidováno
89
Způsobilost na STK
98,8 %
Ø nájezd (medián)
57 360 km
Dovezeno (55 ks)
62 %

Způsobilé na 30 dnů 1,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,2 % bez plné způsobilosti, z 162 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 390 072 Kčmedián 429 945 Kčdo 509 331 Kč

Ročník 2021 Kie Niro má v českých registrech 89 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 88 vozů (98,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 55 vozů (61,8 %).

Ročník 202198,8 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Kie Niro 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace Elektro 150 kW (66,3 %), 1.6 Benzín 77 kW (28,1 %), Elektro 29 kW (5,6 %).

Nejčastější barva je šedá (30,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 162 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 98,8 %. Model jako celek dosahuje 96,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2020 (97,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 57 360 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 34 369 až 78 295 km. To odpovídá asi 11 472 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (44,8 %), pak následují Středočeský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (61,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
5×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
2×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.2
1×
5
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.6.1
1×
6
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
7
Nesvítí žádný zpětný světlomet.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.6.1.1.2
1×
8
Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený).
Identifikace vozidla · kód 0.2.1.3
1×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
Elektro 150 kW5998,9 %517 200 Kč

Cenový odhad

390 072
od Kč
429 945
medián Kč
509 331
do Kč

Při nájezdu kolem 99 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km481 000 Kč
75 000 km455 000 Kč
100 000 km430 000 Kč
125 000 km408 000 Kč
150 000 km378 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Kia Niro ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 429 945 Kč (při mediánovém nájezdu 98 750 km). Běžné rozpětí je od 390 072 do 509 331 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 529 682 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 353 077 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 481 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 378 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Kie Niro 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo50,9 % · 28 vozidel
  • Nizozemsko23,6 % · 13 vozidel
  • Francie10,9 % · 6 vozidel
  • Itálie5,5 % · 3 vozidla
  • Rakousko3,6 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,5 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha44,8 % · 73 prohlídek
  • Středočeský kraj35,0 % · 57 prohlídek
  • Ústecký kraj20,2 % · 33 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá30,3 % · 27 vozidel
  • Modrá28,1 % · 25 vozidel
  • Černá19,1 % · 17 vozidel
  • Bílá18,0 % · 16 vozidel
  • Červená3,4 % · 3 vozidla
  • ostatní1,1 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
13,6 %
evidováno u 38 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 42,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u Niro k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Kie Niro

Proklepněte konkrétní Kii Niro 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.