Jeep Wrangler 2019

Evidováno
72
Způsobilost na STK
92,0 %
Ø nájezd (medián)
46 413 km
Dovezeno (9 ks)
13 %

Způsobilé na 30 dnů 7,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti, z 303 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 712 291 Kčmedián 807 716 Kčdo 973 709 Kč

V roce 2019 eviduje registr Jeepu Wrangleru 72 vozů. V provozu jich zůstává 69 vozů (95,8 %); ze zahraničí dovezeno 9 vozů (12,5 %).

Ročník 201992,0 %
Model celkem90,4 %
Značka celkem92,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.1 Nafta 147 kW (47,2 %), 2.0 Benzín 200 kW (36,1 %), 3.6 Benzín 209 kW (9,7 %).

Nejčastější barva je černá (31,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 303 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 92,0 %. Model jako celek dosahuje 90,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 70,0 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 46 413 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 22 413 až 69 200 km. To odpovídá asi 6 630 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (44,3 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (12,5 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
18×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
18×
3
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.4.5.1
12×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.3.3.1
12×
5
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.3.4.1
12×
6
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.3.4.1
11×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
9×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
8×

Cenový odhad

712 291
od Kč
807 716
medián Kč
973 709
do Kč

Při nájezdu kolem 90 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km917 000 Kč
75 000 km837 000 Kč
100 000 km785 000 Kč
125 000 km752 000 Kč
150 000 km704 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Jeep Wrangleru ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 807 716 Kč (při mediánovém nájezdu 89 721 km). Běžné rozpětí je od 712 291 do 973 709 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 091 030 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 549 999 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 917 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 704 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Jeepu Wrangleru 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Slovensko33,3 % · 3 vozidla
  • Německo22,2 % · 2 vozidla
  • Spojené Státy Americké22,2 % · 2 vozidla
  • země neurčena22,2 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha44,3 % · 148 prohlídek
  • Středočeský kraj30,2 % · 101 prohlídek
  • Jihomoravský kraj25,4 % · 85 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá31,9 % · 23 vozidel
  • Šedá23,6 % · 17 vozidel
  • Červená15,3 % · 11 vozidel
  • Bílá11,1 % · 8 vozidel
  • Oranžová8,3 % · 6 vozidel
  • ostatní9,7 % · 7 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
60,4 %
evidováno u 151 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 56,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 97,9 %EURO 5 · 2,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2019 patří u Wrangleru k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Jeepu Wrangleru

Proklepněte konkrétní Jeep Wrangler 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.