Hyundai Terracan 2007
2.9 Nafta 120 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 7,2 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 8,4 % bez plné způsobilosti, z 843 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 102 018 Kčmedián 121 250 Kčdo 121 275 Kč
2.9 Nafta 120 kW je první nejpočetnější motorizace u Hyundai Terracanu ročníku 2007. V registrech je evidováno 73 vozů (100,0 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem J3.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 90,0 % |
| 100-200 000 km | 93,1 % |
| 200-300 000 km | 86,7 % |
| nad 300 000 km | 90,0 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 91,2 % (843 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2007 (ročník průměrně 91,2 %).
Plnou způsobilost mělo 91,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 8,4 % bez plné způsobilosti).
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.9 Nafta 120 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 121 250 Kč (při typickém nájezdu 160 000 km). Běžné rozmezí je 102 018–121 275 Kč.