Daihatsu Cuore 1999
Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 1,6 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 682 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Daihatsu Cuore ročníku 1999 eviduje registr 128 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. Aktivně jezdí 19 vozů (14,8 %), dovoz tvoří 96,9 % ročníku (124 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín (43,8 %), 1.0 Benzín 41 kW (38,3 %), 0.8 Benzín 32 kW (6,2 %).
Barevně převládá červená-základní (29,7 %), druhá nejčastější je modrá-metal (11,7 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 682 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 92,3 %. Model jako celek dosahuje 93,3 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,1 % a „Nezpůsobilé“ 1,6 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1996 (94,7 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 113 272 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 89 242 až 140 945 km. To odpovídá asi 4 195 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Královéhradeckém kraji (52,9 %), pak následují Ústecký kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (96,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 727 | 48,2 % |
| Brzdové zařízení | 338 | 22,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 184 | 12,2 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 153 | 10,1 % |
| Řízení | 106 | 7,0 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1999
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.0 Benzín 41 kW | 49 | 92,6 % | – |
Z registru vozidel
Složení Daihatsu Cuore 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo20,2 % · 25 vozidel
- Rakousko2,4 % · 3 vozidla
- Itálie0,8 % · 1 vozidlo
- Německo (NDR)0,8 % · 1 vozidlo
- země neurčena75,8 % · 94 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Královéhradecký kraj26,4 % · 180 prohlídek
- Ústecký kraj13,3 % · 91 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,1 % · 69 prohlídek
- ostatní50,1 % · 342 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená základní29,7 % · 38 vozidel
- Modrá metalíza11,7 % · 15 vozidel
- Zelená metalíza10,2 % · 13 vozidel
- Bílá7,8 % · 10 vozidel
- Stříbrná metalíza6,3 % · 8 vozidel
- ostatní34,4 % · 44 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 5,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Daihatsu Cuore 1999
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.