Citroën BX 19 1992

Evidováno
136
Způsobilost na STK
97,5 %
Ø nájezd (medián)
196 211 km
Dovezeno (77 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 0,8 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 249 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 35,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1992 Citroënu BX 19 má v českých registrech 136 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 15 vozů (11,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 77 vozů (56,6 %).

Ročník 199297,5 %
Model celkem96,4 %
Značka celkem93,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta (61,0 %), 1.9 Benzín (30,1 %), 1.4 Benzín (5,9 %).

Barevně převládá bílá (24,3 %), druhá nejčastější je šedá-metal (16,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 249 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 96,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1991 (96,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 4,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 196 211 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 176 998 až 231 871 km. To odpovídá asi 5 771 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (52,0 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (56,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
15×
2
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
11×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
11×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost posilovače řízení.
Řízení · kód 2.1.5.1.1
6×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
6×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
6×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
6×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
5×

Z registru vozidel

Složení Citroënu BX 19 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 77 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj5,2 % · 13 prohlídek
  • Hlavní město Praha3,6 % · 9 prohlídek
  • Jihomoravský kraj1,2 % · 3 prohlídky
  • ostatní90,0 % · 224 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá24,3 % · 33 vozidel
  • Šedá metalíza16,9 % · 23 vozidel
  • Červená základní14,0 % · 19 vozidel
  • Zelená metalíza14,0 % · 19 vozidel
  • Modrá metalíza8,8 % · 12 vozidel
  • ostatní22,1 % · 30 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
55,2 %
evidováno u 85 vozů
Katalyzátor
26,0 %
evidováno u 40 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Citroënu BX 19

Proklepněte konkrétní Citroën BX 19 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.