Alfa Romeo GT 2004

Evidováno
168
Způsobilost na STK
93,2 %
Ø nájezd (medián)
179 640 km
Dovezeno (144 ks)
86 %

Způsobilé na 30 dnů 5,6 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 1 703 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 93 748 Kčmedián 140 000 Kčdo 236 000 Kč

Alfa Romeo GT ročníku 2004 má v ČR 168 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 93 vozů (55,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 85,7 % (144 vozů).

Ročník 200493,2 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Alfa Romeo GT 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let88,5 % -
16 let93,6 % -
18 let84,7 % -
20 let91,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 110 kW (58,9 %), 2.0 Benzín 122 kW (28,6 %), 3.2 Benzín 176 kW (12,5 %).

Barevně převládá šedá-metal (23,2 %), druhá nejčastější je šedá (21,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 703 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 93,2 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 179 640 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 142 675 až 215 877 km. To odpovídá asi 8 165 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (41,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (85,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 10734,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení68821,4 %
Brzdové zařízení60318,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2979,2 %
Řízení2267,0 %
Výhledy1213,8 %
Obtěžování okolí1103,4 %
Identifikace vozidla611,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
397×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
245×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
215×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
191×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
151×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
150×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
143×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
131×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

6,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 811 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 110 kW9992,7 %134 000 Kč
2.0 Benzín 122 kW4893,1 %89 800 Kč

Cenový odhad

93 748
od Kč
140 000
medián Kč
236 000
do Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Alfa Romeo GT ročníku 2004 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 140 000 Kč (při mediánovém nájezdu 153 000 km). Běžné rozpětí je od 93 748 do 236 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 249 100 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 78 600 Kč.

Z registru vozidel

Složení Alfa Romeo GT 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie34,7 % · 50 vozidel
  • Německo31,3 % · 45 vozidel
  • Švýcarsko6,9 % · 10 vozidel
  • Francie4,2 % · 6 vozidel
  • Belgie2,1 % · 3 vozidla
  • ostatní země7,6 % · 11 vozidel
  • země neurčena13,2 % · 19 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj20,8 % · 354 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,9 % · 253 prohlídek
  • Středočeský kraj14,7 % · 251 prohlídek
  • ostatní49,6 % · 845 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza23,2 % · 39 vozidel
  • Šedá21,4 % · 36 vozidel
  • Černá metalíza15,5 % · 26 vozidel
  • Černá14,3 % · 24 vozidel
  • Červená základní6,0 % · 10 vozidel
  • ostatní19,6 % · 33 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
41,8 %
evidováno u 160 vozů
Airbag
5,5 %
evidováno u 21 vozů
Katalyzátor
5,2 %
evidováno u 20 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 30,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 60,7 %EURO 4 · 37,6 %EURO 5 · 1,7 %

Jiné ročníky Alfa Romeo GT

Proklepněte konkrétní Alfa Romeo GT 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.