Alfa Romeo GT 2004
1.9 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti, z 1 110 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 119 000 Kčmedián 134 000 Kčdo 140 000 Kč
V nabídce Alfa Romeo GT ročníku 2004 obsadila motorizace 1.9 Nafta 110 kW první pozici: 99 vozů (58,9 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 937A5000.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,0 % |
| 100-200 000 km | 91,8 % |
| 200-300 000 km | 89,9 % |
| nad 300 000 km | 97,0 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 92,7 % (1 110 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2004 (ročník průměrně 93,2 %).
Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 6,8 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 2.0 Benzín 122 kW (93,1 %).
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Alfa Romeo GT 2004
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.9 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 134 000 Kč (při typickém nájezdu 131 796 km). Běžné rozmezí je 119 000–140 000 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2004 (140 000 Kč).