Alfa Romeo GT 2007

Evidováno
76
Způsobilost na STK
95,6 %
Ø nájezd (medián)
176 615 km
Dovezeno (33 ks)
43 %

Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 742 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Alfa Romeo GT ročníku 2007 eviduje registr 76 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. Aktivně jezdí 51 vozů (67,1 %), dovoz tvoří 43,4 % ročníku (33 vozů).

Ročník 200795,6 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 110 kW (64,5 %), 2.0 Benzín 122 kW (17,1 %), 1.7 Benzín 103 kW (14,5 %).

Barevně převládá černá (23,7 %), druhá nejčastější je šedá (17,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 742 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 95,6 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 176 615 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 128 975 až 210 809 km. To odpovídá asi 9 296 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (38,2 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (43,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku39632,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení30325,0 %
Brzdové zařízení22718,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1139,3 %
Řízení1018,3 %
Výhledy715,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
141×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
128×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
78×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
65×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
63×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
60×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
55×
8
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
48×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 110 kW4994,9 %45 000 Kč

Z registru vozidel

Složení Alfa Romeo GT 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie42,4 % · 14 vozidel
  • Německo24,2 % · 8 vozidel
  • Francie12,1 % · 4 vozidla
  • Belgie9,1 % · 3 vozidla
  • Rakousko6,1 % · 2 vozidla
  • země neurčena6,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj18,6 % · 138 prohlídek
  • Středočeský kraj15,8 % · 117 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,3 % · 106 prohlídek
  • ostatní51,3 % · 381 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá23,7 % · 18 vozidel
  • Černá metalíza17,1 % · 13 vozidel
  • Šedá17,1 % · 13 vozidel
  • Šedá metalíza14,5 % · 11 vozidel
  • Červená9,2 % · 7 vozidel
  • ostatní18,4 % · 14 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
31,4 %
evidováno u 55 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 37,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 98,5 %EURO 3 · 1,5 %

Jiné ročníky Alfa Romeo GT

Proklepněte konkrétní Alfa Romeo GT 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.