Alfa Romeo 33 1993

Evidováno
185
Způsobilost na STK
96,5 %
Ø nájezd (medián)
154 030 km
Dovezeno (113 ks)
61 %

Způsobilé na 30 dnů 1,5 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 333 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 32,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1993 eviduje registr Alfa Romeo 33 185 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 38 vozů (20,5 %); ze zahraničí dovezeno 113 vozů (61,1 %).

Ročník 199396,5 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem93,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín (56,2 %), 1.7 Benzín (36,2 %), 1.5 Benzín (3,2 %).

Nejčastější barva je červená-základní (37,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 333 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 96,5 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 154 030 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 131 523 až 190 000 km. To odpovídá asi 4 668 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (61,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku10263,0 %
Brzdové zařízení6037,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
34×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
21×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
17×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
15×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
13×
6
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
11×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
11×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
10×

Z registru vozidel

Složení Alfa Romeo 33 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 113 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj9,0 % · 30 prohlídek
  • Jihomoravský kraj6,0 % · 20 prohlídek
  • Ústecký kraj4,8 % · 16 prohlídek
  • ostatní80,2 % · 267 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní37,3 % · 69 vozidel
  • Černá15,1 % · 28 vozidel
  • Zelená metalíza11,4 % · 21 vozidel
  • Šedá metalíza7,6 % · 14 vozidel
  • Červená tmavá6,5 % · 12 vozidel
  • ostatní22,2 % · 41 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
49,8 %
evidováno u 101 vozů
Tažné zařízení
7,9 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Alfa Romeo 33

Proklepněte konkrétní Alfa Romeo 33 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.