Alfa Romeo 33 1991

Evidováno
393
Způsobilost na STK
96,3 %
Ø nájezd (medián)
152 202 km
Dovezeno (243 ks)
62 %

Způsobilé na 30 dnů 1,9 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 620 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 34,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Alfa Romeo 33 ročníku 1991 má v ČR 393 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 66 vozů (16,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 61,8 % (243 vozů).

Ročník 199196,3 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem93,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín (73,0 %), 1.4 Benzín (13,2 %), 1.8 Nafta (4,8 %).

Nejčastější barva je červená-základní (33,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 620 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1991 mělo plnou způsobilost 96,3 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 5,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 152 202 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 128 654 až 179 384 km. To odpovídá asi 4 349 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (39,1 %), pak následují Zlínský kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (61,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
19×
2
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
11×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
11×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
7×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
7×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
7×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
5×
8
Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.2.1.3
5×

Z registru vozidel

Složení Alfa Romeo 33 1991 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo1,2 % · 3 vozidla
  • Švýcarsko0,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,4 % · 239 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj2,9 % · 18 prohlídek
  • Zlínský kraj2,6 % · 16 prohlídek
  • Jihočeský kraj1,9 % · 12 prohlídek
  • ostatní92,6 % · 574 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní33,1 % · 130 vozidel
  • Zelená metalíza16,8 % · 66 vozidel
  • Černá14,8 % · 58 vozidel
  • Bílá8,7 % · 34 vozidel
  • Šedá metalíza5,9 % · 23 vozidel
  • ostatní20,9 % · 82 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
55,9 %
evidováno u 219 vozů
Tažné zařízení
12,8 %
evidováno u 50 vozů
ABS
9,9 %
evidováno u 39 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Alfa Romeo 33

Proklepněte konkrétní Alfa Romeo 33 1991

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.