Alfa Romeo 33 1992

Evidováno
276
Způsobilost na STK
97,5 %
Ø nájezd (medián)
163 060 km
Dovezeno (162 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 0,9 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 443 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 37,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Alfa Romeo 33 ročníku 1992 má v ČR 276 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu jich zůstává 45 vozů (16,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 58,7 % (162 vozů).

Ročník 199297,5 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem93,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín (58,3 %), 1.4 Benzín (29,7 %), 1.5 Benzín (5,4 %).

Nejčastější barva je červená-základní (37,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 443 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1991 (96,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 163 060 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 124 074 až 179 184 km. To odpovídá asi 4 796 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je na Vysočině (37,5 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (58,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
21×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
17×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
12×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
9×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
8×
6
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
8×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
7×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
6×

Z registru vozidel

Složení Alfa Romeo 33 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Polsko0,6 % · 1 vozidlo
  • Rakousko0,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,8 % · 160 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Kraj Vysočina3,4 % · 15 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj2,9 % · 13 prohlídek
  • Ústecký kraj2,7 % · 12 prohlídek
  • ostatní91,0 % · 403 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní37,7 % · 104 vozidel
  • Černá20,7 % · 57 vozidel
  • Zelená metalíza10,1 % · 28 vozidel
  • Bílá8,7 % · 24 vozidel
  • Šedá metalíza4,0 % · 11 vozidel
  • ostatní18,8 % · 52 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
40,5 %
evidováno u 115 vozů
Tažné zařízení
6,3 %
evidováno u 18 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Jiné ročníky Alfa Romeo 33

Proklepněte konkrétní Alfa Romeo 33 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.