Alfa Romeo 33 1990
Způsobilé na 30 dnů 1,2 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti, z 584 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 38,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Alfa Romeo 33 ročníku 1990 eviduje registr 412 vozů. Jde zároveň o rok s nejvyšším počtem registrací tohoto modelu v ČR. Aktivně jezdí 69 vozů (16,7 %), dovoz tvoří 63,6 % ročníku (262 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín (81,1 %), 1.8 Nafta (12,4 %), 1.4 Benzín (2,2 %).
Nejčastější barva je červená-základní (33,0 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 584 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1990 mělo plnou způsobilost 97,0 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 161 731 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 131 617 až 187 505 km. To odpovídá asi 4 493 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Zlínském kraji (34,7 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.
Vysoký podíl dovozů (63,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Alfa Romeo 33 1990 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 262 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj2,9 % · 17 prohlídek
- Zlínský kraj2,9 % · 17 prohlídek
- Moravskoslezský kraj2,6 % · 15 prohlídek
- ostatní91,6 % · 535 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená základní33,0 % · 136 vozidel
- Šedá metalíza13,1 % · 54 vozidel
- Černá12,9 % · 53 vozidel
- Zelená metalíza12,9 % · 53 vozidel
- Bílá9,0 % · 37 vozidel
- ostatní19,2 % · 79 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 0,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Alfa Romeo 33 1990
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.