Aero 30 1938

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 98 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
98
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
24 238 km
Dovezeno (74 ks)
76 %

Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 115 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1938 eviduje registr Aera 30 98 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 57 vozů (58,2 %); ze zahraničí dovezeno 74 vozů (75,5 %).

Ročník 193895,3 %
Model celkem97,2 %
Značka celkem96,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín (87,8 %), 1.0 Benzín 30 kW (7,1 %), 1.0 Benzín 22 kW (5,1 %).

Barevně převládá červená-základní (24,5 %), druhá nejčastější je bílá (11,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 115 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1938 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 97,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1937 (96,7 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 24 238 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 3 732 až 48 524 km. To odpovídá asi 275 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (40,5 %), pak následují Zlínský kraj a Pardubický kraj.

Vysoký podíl dovozů (75,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
9×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
7×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
6×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
5×
5
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
4×
6
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
3×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
3×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
2×

Z registru vozidel

Složení Aera 30 1938 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko1,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,6 % · 73 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj13,0 % · 15 prohlídek
  • Pardubický kraj9,6 % · 11 prohlídek
  • Zlínský kraj9,6 % · 11 prohlídek
  • ostatní67,8 % · 78 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní24,5 % · 24 vozidel
  • Bílá11,2 % · 11 vozidel
  • Šedá základní8,2 % · 8 vozidel
  • Zelená základní7,1 % · 7 vozidel
  • Černá6,1 % · 6 vozidel
  • ostatní42,9 % · 42 vozidel

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1938 je mezi ročníky 30 podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,9 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Aera 30

Proklepněte konkrétní Aero 30 1938

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.