Aero 30 1934
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 107 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 3,0 % · Nezpůsobilé 2,0 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 100 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 11,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 1934 Aera 30 má v českých registrech 107 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 60 vozů (56,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 88 vozů (82,2 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín (96,3 %), 1.0 Benzín 22 kW (3,7 %).
Nejčastější barva je červená-základní (38,3 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 100 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1934 mělo plnou způsobilost 94,4 %. Model jako celek dosahuje 97,2 %, tento ročník je tedy o 2,8 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 94,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,0 % a „Nezpůsobilé“ 2,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 45 164 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 10 079 až 73 201 km. To odpovídá asi 491 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (37,2 %), pak následují Středočeský kraj a Královéhradecký kraj.
Vysoký podíl dovozů (82,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Aera 30 1934 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo1,1 % · 1 vozidlo
- Německo (NDR)1,1 % · 1 vozidlo
- Rakousko1,1 % · 1 vozidlo
- země neurčena96,6 % · 85 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj16,0 % · 16 prohlídek
- Středočeský kraj14,0 % · 14 prohlídek
- Královéhradecký kraj13,0 % · 13 prohlídek
- ostatní57,0 % · 57 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená základní38,3 % · 41 vozidel
- Bílá14,0 % · 15 vozidel
- Zel žlutá tmavá7,5 % · 8 vozidel
- Černá5,6 % · 6 vozidel
- Modrá základní4,7 % · 5 vozidel
- ostatní29,9 % · 32 vozidel
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1934 je mezi ročníky 30 podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,8 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Aero 30 1934
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.