Kód motoru

Motor GZ

Kompletní recenze motoru GZ: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 110 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

BA
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 261 cm³
Objem
10 l/100 km
Ø spotřeba
238 g/km
Ø CO₂
171 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 609 kg· Produkce 1995-2007· Ø stáří provozovaných vozidel 20,8 roku (medián 21 let)· Pořadí popularity #2579
Evidováno
431
V provozu
297
Způsobilost na STK
91,9 %
STK kontrol
3 089

Způsobilé na 30 dnů 7,1 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti, z 3 089 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,6 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

GZ je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 431 vozidel s tímto kódem - u značek Ford a Mazda.

Jedná se o benzinový čtyřválec o objemu 2 261 cm³ a výkonu 110 kW (149 HP). Vyráběl se v letech 1995–2007.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let32 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let95,4 %285 kontrol
Stáří 8–12 let92,2 %728 kontrol
Stáří 13+ let92,5 %2 798 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km94,9 %392 kontrol
100 000–200 000 km92,9 %2 279 kontrol
200 000–300 000 km91,3 %1 098 kontrol
Nad 300 000 km67 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 3 089 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 91,9 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK je podprůměrná - zpravidla to souvisí s vyšším stářím vozidel s tímto kódem.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení114× (22,0 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku111× (21,4 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav82× (15,8 %)
Brzdové zařízení79× (15,2 %)
Obtěžování okolí53× (10,2 %)

Na co se u tohoto motoru zaměřit

Závady, které technici u motoru GZ zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

ZávadaČastěji
Koroze karoserie narušující pevnostPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2B1,77×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 651 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto motoru přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření tohoto motoru s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Nejčastější závady STK pro motor GZ

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2
37×
B
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
19×
B
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
13×

Vozidla s motorem GZ

Značka a modelPočet
Ford Maverick290
Mazda Tribute107
Ford Maverick 2.3 Xlt10
Ford Escape, Maverick5
Ford Escape Maverick4
Mazda Tribute N4
Ford Escape3
Ford Maverick Xlt2
Ford Escape 2.3 Hybrid1
Ford Espace1
Ford Maverick 2.3 4x41
Ford Maverick 2.3 I Xtl1
Mazda Tribute 2.311

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru GZ podle modelu.

Značka a modelSTK
Ford Maverick92,2 %
Mazda Tribute91,1 %
Ford Maverick 2.3 Xlt93,9 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód GZ nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Ford Maverick (1993–2008): 290 kusů
  • Mazda Tribute (2004–2007): 107 kusů
  • Ford Maverick 2.3 Xlt (2005–2007): 10 kusů
  • Ford Escape, Maverick (2004): 5 kusů
  • Ford Escape Maverick: 4 kusy

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 196 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2005 (71 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 235 vozidel s tímto motorem.

2005
1993 (1)2008 (3)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj66 vozidel
Plzeňský kraj52 vozidel
Jihočeský kraj38 vozidel
Moravskoslezský kraj38 vozidel
Jihomoravský kraj37 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem GZ podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod135 987 km
  • medián170 614 km
  • čtvrtina prohlídek nad209 585 km

Z 3 823 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
20044584,4 %
20057162,0 %
20064269,0 %
20072483,3 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem GZ

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.