Kód motoru

Motor 1CU1T

Kompletní recenze motoru 1CU1T: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 47 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

NM
Palivo
47 kW
Výkon (64 k)
~1 905 cm³
Objem
6,4 l/100 km
Ø spotřeba
159 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 023 kg· Produkce 1990-1993· Ø stáří provozovaných vozidel 34,5 roku (medián 35 let)· Pořadí popularity #2738
Evidováno
377
V provozu
35
Způsobilost na STK
95,3 %
STK kontrol
779

Způsobilé na 30 dnů 2,1 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 779 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 32,5 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

1CU1T je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 377 vozidel s tímto kódem - pouze u značky Peugeot.

Jedná se o dieselový čtyřválec o objemu 1 905 cm³ a výkonu 47 kW (63 HP). Vyráběl se v letech 1990–1993.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let1 kontrola · na podíl je to málo
Stáří 4–7 let5 kontrol · na podíl je to málo
Stáří 8–12 let87,5 %112 kontrol
Stáří 13+ let88,0 %409 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km8 kontrol · na podíl je to málo
100 000–200 000 km88,2 %152 kontrol
200 000–300 000 km87,3 %314 kontrol
Nad 300 000 km90,4 %104 kontrol

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 779 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 95,2 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK odpovídá průměru.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Brzdové zařízení5× (50,0 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení3× (30,0 %)
Podvozek a části připevněné k podvozku1× (10,0 %)
Výhledy1× (10,0 %)

Nejčastější závady STK pro motor 1CU1T

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2
1×

Vozidla s motorem 1CU1T

Značka a modelPočet
Peugeot 309192
Peugeot 405176
Peugeot 405 Gld2
Peugeot 405 Grd1
Peugeot 405 Grd Turbo1
Peugeot Peugeot 3091

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru 1CU1T podle modelu.

Značka a modelSTK
Peugeot 30995,2 %
Peugeot 40595,6 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód 1CU1T nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Peugeot 309 (1990–1994): 192 kusů
  • Peugeot 405 (1990–1995): 176 kusů
  • Peugeot 405 Gld (1991): 2 kusy
  • Peugeot 405 Grd (1990): 1 kus
  • Peugeot 405 Grd Turbo (1991): 1 kus

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 377 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 1991 (165 vozidel).

1991
1990 (78)1995 (2)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Středočeský kraj38 vozidel
Plzeňský kraj29 vozidel
Hlavní město Praha21 vozidel
Ústecký kraj21 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem 1CU1T podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod192 975 km
  • medián266 920 km
  • čtvrtina prohlídek nad328 652 km

Z 159 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
19907853,8 %
199116557,0 %
199210360,2 %
19932857,1 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem 1CU1T

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.