Volkswagen Eos 2006

Evidováno
204
Způsobilost na STK
94,9 %
Ø nájezd (medián)
162 157 km
Dovezeno (138 ks)
68 %

Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 1 566 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 79 000 Kčmedián 97 000 Kčdo 120 808 Kč

Volkswagen Eos ročníku 2006 má v ČR 204 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 179 vozů (87,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 67,6 % (138 vozů).

Ročník 200694,9 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Eos 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let92,0 % -
14 let90,2 % -
16 let94,3 % -
18 let90,5 % -
20 let93,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 110 kW (48,0 %), 2.0 Nafta 103 kW (29,4 %), 2.0 Benzín 147 kW (16,7 %).

Barevně převládá černá (26,5 %), druhá nejčastější je šedá (21,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 566 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,9 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 162 157 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 111 681 až 207 419 km. To odpovídá asi 8 108 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,4 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (67,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku54028,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení40321,3 %
Brzdové zařízení36019,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav21311,3 %
Výhledy1246,6 %
Řízení1055,6 %
Identifikace vozidla844,4 %
Obtěžování okolí613,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
173×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
162×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
143×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
136×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
112×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
101×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
86×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
72×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 167 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 110 kW9894,7 %79 999 Kč
2.0 Nafta 103 kW6095,9 %97 000 Kč

Cenový odhad

79 000
od Kč
97 000
medián Kč
120 808
do Kč

Při nájezdu kolem 229 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km128 000 Kč
200 000 km106 000 Kč
250 000 km92 000 Kč
300 000 km74 000 Kč
350 000 km69 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Eos ročníku 2006 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 97 000 Kč (při mediánovém nájezdu 229 000 km). Běžné rozpětí je od 79 000 do 120 808 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 172 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 59 000 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 128 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 69 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Eos 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo72,5 % · 100 vozidel
  • Itálie6,5 % · 9 vozidel
  • Rakousko3,6 % · 5 vozidel
  • Švýcarsko3,6 % · 5 vozidel
  • Belgie1,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,1 % · 7 vozidel
  • země neurčena7,2 % · 10 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj24,5 % · 383 prohlídek
  • Hlavní město Praha20,3 % · 318 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,2 % · 270 prohlídek
  • ostatní38,0 % · 595 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá26,5 % · 54 vozidel
  • Šedá21,1 % · 43 vozidel
  • Stříbrná metalíza11,8 % · 24 vozidel
  • Modrá10,8 % · 22 vozidel
  • Černá metalíza7,8 % · 16 vozidel
  • ostatní22,1 % · 45 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
24,3 %
evidováno u 98 vozů
Tažné zařízení
9,9 %
evidováno u 40 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 54,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 99,1 %EURO 6 · 0,5 %EURO 5 · 0,5 %

Jiné ročníky Volkswagenu Eos

Proklepněte konkrétní Volkswagen Eos 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.