SsangYong Musso 1997
Způsobilé na 30 dnů 8,9 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 10,4 % bez plné způsobilosti, z 1 366 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 13,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 1997 eviduje registr SsangYongu Mussa 247 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu jich zůstává 57 vozů (23,1 %); ze zahraničí dovezeno 96 vozů (38,9 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.9 Nafta 73 kW (40,1 %), 3.2 Benzín 161 kW (19,4 %), 2.3 Benzín 102 kW (13,8 %).
Nejčastější barva je zelená-metal (30,4 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 366 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 88,0 %. Model jako celek dosahuje 88,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 88,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,9 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 10,4 % bez plné způsobilosti).
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 215 942 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 170 414 až 264 259 km. To odpovídá asi 7 446 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,0 %), pak následují Královéhradecký kraj a Plzeňský kraj.
Vysoký podíl dovozů (38,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 1 344 | 41,5 % |
| Brzdové zařízení | 741 | 22,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 354 | 10,9 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 345 | 10,7 % |
| Řízení | 234 | 7,2 % |
| Výhledy | 142 | 4,4 % |
| Identifikace vozidla | 78 | 2,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1997
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.9 Nafta 73 kW | 99 | 85,8 % | – |
| 3.2 Benzín 161 kW | 48 | 94,0 % | – |
Z registru vozidel
Složení SsangYongu Mussa 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo7,3 % · 7 vozidel
- Německo (NDR)1,0 % · 1 vozidlo
- Rakousko1,0 % · 1 vozidlo
- země neurčena90,6 % · 87 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj12,0 % · 164 prohlídek
- Královéhradecký kraj8,6 % · 118 prohlídek
- Plzeňský kraj7,2 % · 99 prohlídek
- ostatní72,1 % · 985 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Zelená metalíza30,4 % · 75 vozidel
- Modrá metalíza16,6 % · 41 vozidel
- Stříbrná metalíza10,1 % · 25 vozidel
- Červená metalíza9,7 % · 24 vozidel
- Zelená tmavá7,7 % · 19 vozidel
- ostatní25,5 % · 63 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 8,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní SsangYong Musso 1997
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.