Simca Aronde 1963

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 256 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
256
Způsobilost na STK
88,0 %
Dovezeno (205 ks)
80 %

Způsobilé na 30 dnů 10,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti, z 30 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 16,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Simca Aronde ročníku 1963 má v ČR 256 vozů. V provozu jich zůstává 58 vozů (22,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 80,1 % (205 vozů).

Ročník 196388,0 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (98,8 %), 1.3 Benzín 52 kW (1,2 %).

Barevně převládá modrá-základní (23,0 %), druhá nejčastější je šedá-základní (19,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 30 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1963 mělo plnou způsobilost 88,0 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy o 5,0 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 88,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 10,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 4,9 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1962 (92,9 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (80,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
1×
2
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
1×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
1×

Z registru vozidel

Složení Simcy Aronde 1963 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 205 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj10,0 % · 3 prohlídky
  • Středočeský kraj10,0 % · 3 prohlídky
  • Královéhradecký kraj6,7 % · 2 prohlídky
  • ostatní73,3 % · 22 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá základní23,0 % · 59 vozidel
  • Šedá základní19,1 % · 49 vozidel
  • Modrá světlá13,3 % · 34 vozidel
  • Bílá11,3 % · 29 vozidel
  • Nezjištěno5,5 % · 14 vozidel
  • ostatní27,7 % · 71 vozidel

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1963 je mezi ročníky Aronde podprůměrný. Plná způsobilost je o 5,0 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Simcy Aronde

Proklepněte konkrétní Simcu Aronde 1963

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.