Simca 1307 GLS 1976

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 325 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
325
Způsobilost na STK
96,8 %
Dovezeno (263 ks)
81 %

Způsobilé na 30 dnů 0,0 % · Nezpůsobilé 2,4 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 84 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 25,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1976 Simcy 1307 GLS má v českých registrech 325 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 60 vozů (18,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 263 vozů (80,9 %).

Ročník 197696,8 %
Model celkem95,8 %
Značka celkem93,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín (99,1 %), 1.3 Benzín 50 kW (0,9 %).

Barevně převládá červená-základní (18,2 %), druhá nejčastější je bílá (8,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 84 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1976 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 95,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,0 % a „Nezpůsobilé“ 2,4 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Vysoký podíl dovozů (80,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Z registru vozidel

Složení Simcy 1307 GLS 1976 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • země neurčena100,0 % · 263 vozidel

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní18,2 % · 59 vozidel
  • Bílá8,9 % · 29 vozidel
  • Modrá základní6,8 % · 22 vozidel
  • Zelená základní6,8 % · 22 vozidel
  • Zelená metalíza6,2 % · 20 vozidel
  • ostatní53,2 % · 173 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
26,1 %
evidováno u 84 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Jiné ročníky Simcy 1307 GLS

Proklepněte konkrétní Simcu 1307 GLS 1976

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.