Renault 5 1990

Evidováno
997
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
151 139 km
Dovezeno (549 ks)
55 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 2 086 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 31,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1990 Renaultu 5 má v českých registrech 997 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu zůstává 98 vozů (9,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 549 vozů (55,1 %).

Ročník 199095,3 %
Model celkem95,4 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu 5 1990 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
20 let84,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín (70,2 %), 1.7 Benzín (13,9 %), 1.4 Benzín 43 kW (5,9 %).

Barevně převládá červená-základní (28,0 %), druhá nejčastější je bílá (19,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 086 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1990 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 95,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 151 138 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 122 250 až 181 996 km. To odpovídá asi 4 198 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (46,3 %), pak následují Praha a Pardubický kraj.

Vysoký podíl dovozů (55,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku65744,5 %
Brzdové zařízení37225,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení15010,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav14910,1 %
Řízení855,8 %
Výhledy644,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
216×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
135×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
130×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
93×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
81×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
56×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
52×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
51×

Motorizace ročníku 1990

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 43 kW5994,3 %–

Z registru vozidel

Složení Renaultu 5 1990 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo0,9 % · 5 vozidel
  • země neurčena99,1 % · 544 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj6,3 % · 132 prohlídek
  • Hlavní město Praha3,7 % · 78 prohlídek
  • Pardubický kraj3,6 % · 75 prohlídek
  • ostatní86,3 % · 1 801 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní28,0 % · 279 vozidel
  • Bílá19,4 % · 193 vozidel
  • Černá12,9 % · 129 vozidel
  • Modrá tmavá9,2 % · 92 vozidel
  • Šedá metalíza8,3 % · 83 vozidel
  • ostatní22,2 % · 221 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
54,2 %
evidováno u 541 vozů
Tažné zařízení
16,4 %
evidováno u 164 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 998 vozů Renaultu 5 1990 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
1,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
10,3 %
vyvezeno 0,5 % · zaniklo 84,7 %

Jiné ročníky Renaultu 5

Proklepněte konkrétní Renault 5 1990

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.