Opel Grandland 2019

Evidováno
197
Způsobilost na STK
97,0 %
Ø nájezd (medián)
52 821 km
Dovezeno (28 ks)
14 %

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 720 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 270 753 Kčmedián 290 820 Kčdo 339 194 Kč

V roce 2019 eviduje registr Opelu Grandlandu 197 vozů. Mezi ročníky tohoto modelu je nejčastější. V provozu jich zůstává 196 vozů (99,5 %); ze zahraničí dovezeno 28 vozů (14,2 %).

Ročník 201997,0 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Opelu Grandlandu 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 2,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,2 %30 000 až 60 000 km
6 let95,3 %50 000 až 90 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 96 kW (59,9 %), 1.6 Benzín 133 kW (20,8 %), 1.5 Nafta 96 kW (10,2 %).

Nejčastější barva je bílá (31,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 720 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 97,0 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 49,4 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 52 821 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 29 419 až 82 647 km. To odpovídá asi 7 546 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (35,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (14,2 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
26×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
19×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
14×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
12×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
11×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
9×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
7×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
5×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 869 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2019

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 96 kW11896,7 %290 000 Kč
1.6 Benzín 133 kW4196,4 %400 000 Kč

Cenový odhad

270 753
od Kč
290 820
medián Kč
339 194
do Kč

Při nájezdu kolem 100 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km322 000 Kč
100 000 km294 000 Kč
150 000 km260 000 Kč
200 000 km210 000 Kč
250 000 km180 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Grandlandu ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 290 820 Kč (při mediánovém nájezdu 100 322 km). Běžné rozpětí je od 270 753 do 339 194 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 362 100 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 251 999 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 322 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 180 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Grandlandu 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo42,9 % · 12 vozidel
  • Francie17,9 % · 5 vozidel
  • Maďarsko14,3 % · 4 vozidla
  • Itálie10,7 % · 3 vozidla
  • Belgie7,1 % · 2 vozidla
  • ostatní země7,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj25,1 % · 181 prohlídek
  • Hlavní město Praha24,2 % · 174 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,1 % · 152 prohlídek
  • ostatní29,6 % · 213 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá31,5 % · 62 vozidel
  • Šedá25,9 % · 51 vozidel
  • Modrá24,4 % · 48 vozidel
  • Červená11,2 % · 22 vozidel
  • Černá7,1 % · 14 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
31,7 %
evidováno u 186 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 57,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,4 %EURO 5 · 0,6 %

Majitelé a osud v registru

Z 586 vozů Opelu Grandlandu 2019 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
63,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
89,6 %
vyvezeno 10,2 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Opelu Grandlandu

Proklepněte konkrétní Opel Grandland 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.