Jeep Renegade 2021

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 51 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
51
Způsobilost na STK
98,5 %
Ø nájezd (medián)
36 850 km
Dovezeno (0 ks)
0 %

Způsobilé na 30 dnů 1,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti, z 139 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 339 930 Kčmedián 370 000 Kčdo 383 144 Kč

V roce 2021 eviduje registr Jeepu Renegade 51 vozů. V provozu jich zůstává 49 vozů (96,1 %); ze zahraničí dovezeno 0 vozů (0,0 %).

Ročník 202198,5 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem92,3 %

Jak ročník stárne

Jeepu Renegade 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 110 kW (54,9 %), 1.0 Benzín 88 kW (37,3 %), 1.3 Benzín 132 kW (7,8 %).

Barevně převládá červená (29,4 %), druhá nejčastější je šedá (25,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 139 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 98,5 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy o 2,6 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2020 (96,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 36 850 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 21 453 až 55 106 km. To odpovídá asi 7 370 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (60,1 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (0,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
5×
2
Regulace základního volnoběhu - otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.7
5×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
3×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
2×
5
Vozidlo, je-li vyžadováno, není povinně vybaveno systémem monitorování poklesu tlaku v pneumatikách nebo systém zjevně nefunguje nebo nefunguje správně.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.9.2
1×
6
Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002).
Identifikace vozidla · kód 0.2.2.1.2
1×
7
Nesvítí některá směrová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.2
1×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
1×

Cenový odhad

339 930
od Kč
370 000
medián Kč
383 144
do Kč

Při nájezdu kolem 91 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km401 000 Kč
75 000 km380 000 Kč
100 000 km365 000 Kč
125 000 km349 000 Kč
150 000 km320 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Jeep Renegade ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 370 000 Kč (při mediánovém nájezdu 91 200 km). Běžné rozpětí je od 339 930 do 383 144 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 469 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 327 932 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 401 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 320 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Jeepu Renegade 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha60,1 % · 110 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj20,2 % · 37 prohlídek
  • Středočeský kraj19,7 % · 36 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená27,8 % · 15 vozidel
  • Šedá24,1 % · 13 vozidel
  • Modrá20,4 % · 11 vozidel
  • Bílá14,8 % · 8 vozidel
  • Černá13,0 % · 7 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
18,0 %
evidováno u 41 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 42,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u Renegade k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Jeepu Renegade

Proklepněte konkrétní Jeep Renegade 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.