Jeep Renegade 2019
Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti, z 256 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 293 304 Kčmedián 314 065 Kčdo 320 166 Kč
V roce 2019 eviduje registr Jeepu Renegade 68 vozů. V provozu jich zůstává 67 vozů (98,5 %); ze zahraničí dovezeno 5 vozů (7,4 %).
Jak ročník stárne
Jeepu Renegade 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 0,4 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 94,0 % | - |
| 6 let | 93,5 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 111 kW (30,9 %), 1.0 Benzín 88 kW (20,6 %), 1.6 Nafta 88 kW (17,6 %).
Barevně převládá červená (22,1 %), druhá nejčastější je černá (19,1 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 256 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 94,9 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,0 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,1 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2017 (96,3 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 63,5 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 48 423 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 29 726 až 74 893 km. To odpovídá asi 6 918 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,8 %), pak následují Praha a Plzeňský kraj.
Podíl dovozů (7,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 74 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 366 000 Kč |
| 50 000 km | 330 000 Kč |
| 75 000 km | 315 000 Kč |
| 100 000 km | 303 000 Kč |
| 125 000 km | 286 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Jeep Renegade ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 314 065 Kč (při mediánovém nájezdu 73 712 km). Běžné rozpětí je od 293 304 do 320 166 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 325 861 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 276 602 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 366 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 286 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Jeepu Renegade 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Belgie20,0 % · 1 vozidlo
- Francie20,0 % · 1 vozidlo
- Itálie20,0 % · 1 vozidlo
- Maďarsko20,0 % · 1 vozidlo
- Nizozemsko20,0 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj41,8 % · 132 prohlídek
- Hlavní město Praha39,2 % · 124 prohlídek
- Plzeňský kraj19,0 % · 60 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená22,1 % · 15 vozidel
- Černá19,1 % · 13 vozidel
- Bílá17,6 % · 12 vozidel
- Šedá17,6 % · 12 vozidel
- Modrá13,2 % · 9 vozidel
- ostatní10,3 % · 7 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 41,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Jeep Renegade 2019
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.