Fiat Coupé 1999
Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 728 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Fiat Coupé ročníku 1999 má v ČR 110 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 57 vozů (51,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 95,5 % (105 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.7 Benzín 96 kW (46,4 %), 2.0 Benzín 162 kW (41,8 %), 2.0 Benzín 113 kW (11,8 %).
Barevně převládá modrá-metal (15,5 %), druhá nejčastější je červená-základní (10,9 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 728 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 93,7 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 93,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1998 (92,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 145 819 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 121 708 až 173 649 km. To odpovídá asi 5 401 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Olomoucký kraj.
Vysoký podíl dovozů (95,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 396 | 37,1 % |
| Brzdové zařízení | 271 | 25,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 221 | 20,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 106 | 9,9 % |
| Řízení | 73 | 6,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1999
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.7 Benzín 96 kW | 51 | 92,2 % | – |
| 2.0 Benzín 162 kW | 46 | 95,8 % | – |
Z registru vozidel
Složení Fiatu Coupé 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Itálie15,2 % · 16 vozidel
- Německo5,7 % · 6 vozidel
- Polsko1,9 % · 2 vozidla
- Dánsko1,0 % · 1 vozidlo
- Lucembursko1,0 % · 1 vozidlo
- ostatní země1,0 % · 1 vozidlo
- země neurčena74,3 % · 78 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj14,4 % · 105 prohlídek
- Jihomoravský kraj12,0 % · 87 prohlídek
- Olomoucký kraj9,8 % · 71 prohlídek
- ostatní63,9 % · 465 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza15,5 % · 17 vozidel
- Červená základní10,9 % · 12 vozidel
- Šedá metalíza10,0 % · 11 vozidel
- Černá6,4 % · 7 vozidel
- Stříbrná metalíza5,5 % · 6 vozidel
- ostatní51,8 % · 57 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 25,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Fiat Coupé 1999
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.