Fiat Coupé 1995
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 924 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 18,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Fiat Coupé ročníku 1995 má v ČR 193 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 53 vozů (27,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 86,0 % (166 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 102 kW (52,3 %), 2.0 Benzín 140 kW (29,0 %), 2.0 Benzín (18,7 %).
Nejčastější barva je červená-základní (31,1 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 924 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 91,8 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 91,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1994 (93,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 153 303 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 131 042 až 178 141 km. To odpovídá asi 4 945 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (37,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (86,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 474 | 39,6 % |
| Brzdové zařízení | 291 | 24,3 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 222 | 18,5 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 127 | 10,6 % |
| Řízení | 83 | 6,9 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1995
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Benzín 102 kW | 101 | 91,2 % | – |
| 2.0 Benzín 140 kW | 56 | 91,5 % | – |
Z registru vozidel
Složení Fiatu Coupé 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo9,0 % · 15 vozidel
- Itálie3,6 % · 6 vozidel
- Švýcarsko1,2 % · 2 vozidla
- Francie0,6 % · 1 vozidlo
- země neurčena85,5 % · 142 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj13,4 % · 124 prohlídek
- Středočeský kraj11,7 % · 108 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,3 % · 95 prohlídek
- ostatní64,6 % · 597 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená základní31,1 % · 60 vozidel
- Žlutá základní16,1 % · 31 vozidel
- Modrá metalíza9,8 % · 19 vozidel
- Zelená metalíza8,8 % · 17 vozidel
- Šedá metalíza4,7 % · 9 vozidel
- ostatní29,5 % · 57 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 9,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Fiat Coupé 1995
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.