Alfa Romeo 164 1994

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 50 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
50
Způsobilost na STK
96,6 %
Ø nájezd (medián)
207 000 km
Dovezeno (34 ks)
68 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti, z 134 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 35,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Alfa Romeo 164 ročníku 1994 má v ČR 50 vozů. V provozu jich zůstává 12 vozů (24,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 68,0 % (34 vozů).

Ročník 199496,5 %
Model celkem95,1 %
Značka celkem93,4 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta (52,0 %), 2.0 Benzín (26,0 %), 3.0 Benzín (22,0 %).

Barevně převládá červená-metal (22,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (22,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 134 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1994 mělo plnou způsobilost 96,5 %. Model jako celek dosahuje 95,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 207 000 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 149 876 až 250 000 km. To odpovídá asi 6 469 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (44,8 %), pak následují Jihomoravský kraj a Zlínský kraj.

Vysoký podíl dovozů (68,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
18×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
17×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
13×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
9×
5
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
9×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
8×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
7×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
7×

Z registru vozidel

Složení Alfa Romeo 164 1994 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie5,9 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko2,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena91,2 % · 31 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj22,4 % · 30 prohlídek
  • Jihomoravský kraj20,9 % · 28 prohlídek
  • Zlínský kraj6,7 % · 9 prohlídek
  • ostatní50,0 % · 67 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená metalíza22,0 % · 11 vozidel
  • Šedá metalíza22,0 % · 11 vozidel
  • Modrá metalíza16,0 % · 8 vozidel
  • Zelená metalíza16,0 % · 8 vozidel
  • Stříbrná10,0 % · 5 vozidel
  • ostatní14,0 % · 7 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
42,4 %
evidováno u 28 vozů
Katalyzátor
34,8 %
evidováno u 23 vozů
Tažné zařízení
24,2 %
evidováno u 16 vozů
Airbag
10,6 %
evidováno u 7 vozů
Klimatizace
7,6 %
evidováno u 5 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 7,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 80,0 %EURO 2 · 20,0 %

Jiné ročníky Alfa Romeo 164

Proklepněte konkrétní Alfa Romeo 164 1994

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.