Aero Minor 1949
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 129 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 0,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti, z 34 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 20,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Pro Aero Minor ročníku 1949 eviduje registr 129 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 47 vozů (36,4 %), dovoz tvoří 88,4 % ročníku (114 vozů).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 0.6 Benzín (100,0 %).
Barevně převládá modrá-základní (13,2 %), druhá nejčastější je šedá-základní (13,2 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 34 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1949 mělo plnou způsobilost 100,0 %. Model jako celek dosahuje 96,5 %, tento ročník je tedy o 3,5 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 100,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,0 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 28 990 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 3 737 až 51 514 km. To odpovídá asi 376 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (46,7 %), pak následují Praha a Královéhradecký kraj.
Vysoký podíl dovozů (88,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Aera Minoru 1949 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- země neurčena100,0 % · 114 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj20,6 % · 7 prohlídek
- Hlavní město Praha11,8 % · 4 prohlídky
- Královéhradecký kraj11,8 % · 4 prohlídky
- ostatní55,9 % · 19 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá základní13,2 % · 17 vozidel
- Šedá základní13,2 % · 17 vozidel
- Nezjištěno9,3 % · 12 vozidel
- Zelená základní9,3 % · 12 vozidel
- Zel žlutá tmavá7,8 % · 10 vozidel
- ostatní47,3 % · 61 vozidel
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1949 patří u Minoru k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,5 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Aero Minor 1949
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.